Bezpieczny nocleg Covid free zone

Apartamenty Maciejka

Miejsce na wymarzony odpoczynek

Planujesz spędzić relaksujący urlop z całą rodziną?

Spontaniczny wypad w góry razem z przyjaciółmi? 

A może pragniesz zaskoczyć wyjątkową osobę romantycznymi i niezapomnianymi chwilami?  Apartamenty Maciejka to idealne miesjce by przekonać się o tym, że jest to możliwe.

KOMFORTOWE WARUNKI W OTOCZENIU PANORAMY TATR

 

Apartamenty Maciejka to nowoczesne apartamenty i pokoje położone na malowniczym Bachledzkim Wierchu w Zakopanem. W tym miejscu góralski kunszt rzemiosła, przeplata się z nowoczesną architekturą. Jako pasjonat podróży, aktywnego wypoczynku, zabawy i relaksu, zimą można szusować po świetnie przygotowanych trasach narciarskich, a latem cieszyć się wędrówkami po okolicznych szlakach, pośród szumu lasu i górskich dolin. Niezależnie od pory roku, liczne restauracje zaspokoją każdego smakosza, serwując tradycyjne dania kuchni góralskiej, a bliski dostęp do Centrum Zakopanego zapewnia niezliczone atrakcje i usługi.

GWARANCJA UDANEGO WYPOCZYNKU

Niezależnie od Twoich planów, do twojej dyspozycji oddajemy pięć apartamentów i pięć pokoi, zaprojektowanych i urządzonych z myślą o wyjątkowych gościach, ceniących sobie komfort, funkcjonalność i niezależność. Każdy z apartamentów składa się z otwartego salonu, z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką oraz sypialnią w różnych konfiguracjach dostosowaną do Ciebie. Starannie dobrane detale, pozwolą Ci się zbliżyć do prawdziwego, góralskiego klimatu. Nie zwlekaj i sam się o tym przekonaj.

Zobacz na mapie

Naciśnij i sprawdź dojazd

maps Naciśnij i sprawdź dojazd

© 2022 Apartamenty Maciejka - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl